Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykrakow.com
Pt- Pn 8:30-18:30 +48 535 250 484
kontakt@rozwodykrakow.com
Profesjonalni prawnicy
adwokaci i radcowie prawni
Doświadczenie
Ponad 1.000 Klientów
Numer #1
w Krakowie
Bezpłatna wycena

Pozbawienie władzy rodzicielskiej

Setki przeprowadzonych postępowań

Przeprowadziliśmy setki postępowań o rozwód w Krakowie oraz innych miastach min. Kielcach, Katowicach czy Warszawie. Od ponad 10 lat pomagamy małżonkom, którzy postanowili rozwiązać swoje małżeństwo. Doradzamy im w sprawie opieki nad dziećmi, alimentami czy podziałem majątku. Bardzo dobrze rozumiemy specyfikę działania Sądów Okręgowych, w tym wydziałów rodzinnych. Współpracujemy z sędziami rodzinnymi od początku działania Kancelarii prawnej tj. od ponad 10 lat. 

pozbawienie władzy rodzicielskiej Kraków

W trakcie rozwodu można także pozbawić rodzica władzy rodzicielskiej. Przeprowadziliśmy skutecznie wiele takich postępowań. Mamy wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu postępowania dowodowego w zakresie pozbawienia władzy rodzicielskiej. 

  • Ponad 10 lat doświadczenia
  • Ponad 500 przeprowadzonych spraw
  • Ponad 1000 zadowolonych klientów
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia

Adwokat
Radca Prawny

W naszym zespole są profesjonalni prawnicy: adwokaci oraz radcowie prawni z tytułem zawodowym

Przeanalizujemy
Twoje cele.

Pomoc prawną zaczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego sytuacji.

ETAP I: Kontakt z adwokatem

Skontaktuj się z Kancelarią i umów spotkanie. Na pierwszym spotkaniu prawnik dokona wyceny swojej pracy i przedstawi wszelkie koszty jakie związane są z prowadzeniem postępowania o rozwód. Będziesz mógł się zastanowić i podjąć decyzję.

ETAP II: Udzielenie pełnomocnictwa

Po akceptacji kosztów związanych z pomocą prawną, adwokat lub radca prawny specjalizujący się w postępowaniach o rozwód przygotuje pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo upoważni adwokata lub radcę prawnego do działania, w imieniu klienta. Po uzyskaniu podpisu klienta na treści pełnomocnictwa adwokat rozpocznie pierwsze działania prawne.

ETAP III: Reprezentacja sądowa

W kolejnym etapie adwokat lub radca prawny specjalizujący się w prowadzeniu spraw rozwodowych będzie reprezentował klienta przed sądem. Obecność adwokata lub radcy prawnego na rozprawie da Ci poczucie bezpieczeństwa. Nie musisz się obawiać. Adwokat lub radca prawny wszystkim się zajmie i będzie chronił twoje interesy w trakcie postępowania sądowego.

Our Trading helps clients run and transform their front, middle and back-office trading operations. We provide buy-side, sell-side and market infrastructure firms with a full-service offering, including systems integration and technology consulting services, to assist in delivering high performance trading and settlement capabilities across all asset classes. This includes strategy, architecture design, operating model work, process improvement, systems building and trading p

Postępowania o rozwód Kraków

KONTAKT

Potrzebujesz pomocy ?

Wyślij wiadomość. Odezwiemy się niezwłocznie. Lub poprostu zadzwoń !

(+48) 535 250 484
kontakt@rozwodykrakow.com

Kontakt